1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

DAKON DOR 20

Výjimečnost ocelových kotlů na tuhá paliva DAKON z řady DOR spočívá ve vysoké kvalitě i dlouhé životnosti i důrazu kladenému na komfort a bezpečnost při obsluze kotle. Kotel DOR F 20 je jako všechny modely opatřen účinnou chladicí smyčkou, která zabraňuje přehřátí kotle. Izolace kotle je samozřejmě bez azbestová a nyní ještě kvalitnější než dřív. Pořízení kotle pod značkou DAKON nahrává i skutečnost, že výrobce stále dodržuje tytéž rozměry připojovacích prvků a tak je výměna starého kotle za nový mnohem snadnější než u jiných výrobců.

Čím přiložit do kotle DOR F 20?

Kotel Dakon DOR 20 je primárně určen pro spalování hnědého uhlí ve velikosti ořech I. Poradí si ale i s jinými tuhými palivy jako je kusové dřevo a dřevěné brikety, hnědé uhlí a hnědouhelné brikety větších velikostí a také uhlí černé a brikety z něj. Přikládání do kotle usnadňuje objemná násypná šachta. Výkon kotle DOR F 20 je regulován automatickým regulátorem a tak kotel pracuje vždy hospodárně. Navíc je opatřen dalším přívodem vzduchu, který lze regulovat podle potřeb spalovaného paliva.

DAKON DOR F 20 i pro samotížný systém

Teplovodní ocelový kotel DOR F 20 lze využít i při samotížném systému vytápění objektu. Kotel vykazuje pouze velmi malé množství poletavých částic ve vyfukovaných spalinách a při spalování správného paliva bez obtíží splňuje limity pro emisní třídu 3.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno