1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Dakon DOR 25 Max

Přemýšlíte-li o pořízení nového kotle na tuhá paliva, zvažte výrobek od firmy Dakon, Dakon DOR F 25 Max, který splňuje emisní třídu 3. Nové kotle Dakon jsou snadno zaměnitelné za starší modely, díky dodržení stejných rozměrů připojovacích prvků. Kotle Dakon DOR 25 Max jsou uzpůsobené ke spalování fosilních paliv a oproti starším modelům jsou bezpečnější.

Čím topit v kotli Dakon DOR F 25 Max?

Kotel Dakon DOR 25 MAX je prvotně určen pro spalování hnědého uhlí a hnědouhelných briket. Můžete v něm ovšem spalovat i uhlí černé, koks, případně dřevo a brikety. Přikládání do kotle DAKON Dor 25 Max je nyní díky lepší izolaci také komfortnější a hlavně bezpečnější. Topný výkon kotle Dakon DOR F 25 Max je od 8 do 27 kW. Pokud si myslíte, že by vám více vyhovoval kotel s jiným výkonem, zkuste poptat některý další z řady Dakon DOR F 25 Max o výkonu 13,5, 16, 20, 24, 27 nebo 32 kW. Správná volba výkonu nového kotle vám usnadní pokrytí potřeb vašeho objektu a pomůže vám topit efektivně a hospodárně.

Ocelový teplovodní kotel na tuhá paliva Dakon DOR F 25 Max

Jedná se o český výrobek, na nějž můžete najít řadu příznivých referencí. Dakon DOR F 25 Max se vyznačuje se svou spolehlivostí a dlouhou životností.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno