1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Dakon DOR F 32 D

Kotel české kvality od výrobce Dakon, Dakon DOR 32 D, je speciální model rozšiřující řadu výrobků DOR F. V provedení DOR F Dakon nabízí také kotle o výkonu 13,5. Dakon DOR 16, Dakon DOR 20, Dakon DOR 24 a 27 KW. Kotel splňuje emisní limity třídy 3, spaliny produkované spalováním paliva navíc obsahují jen nízkou hladinu polétavých částic. Proti přehřátí chrání těleso integrovaná chladicí smyčka, která je spolehlivým bezpečnostním prvkem pro bezpečný chod zařízení.

Spalujte tuhá paliva efektivně v kotli Dakon DOR 32

Kotel Dakon DOR 32 D je primárně určen ke spalování kusového dřeva, které dovede spalovat s účinností až 82 %. Spalovat můžete ale samozřejmě i ostatní tuhá paliva zahrnující různé druhy dřevní hmoty, briket ať už dřevěných nebo hnědo či černouhelných, samotné černé a hnědé uhlí a dokonce i koks, ovšem nedoporučuje se to dlouhodobě.

Pohodlné ovládání a bezpečný provoz kotlů Dakon

Velká spalovací komora a systém komfortního přikládání umožňují spalovat v kotli Dakon DOR 32 i přes 30 centimetrů dlouhé kusy dřeva měkkého i tvrdého. Kotel je také vhodný i pro samotížný systém. Bezpečností prvky chrání kotel před přehřátím a usnadňují i jeho obsluhu. Kotel Dakon DOR F 32 D je výkonným zdrojem tepla i pro náročné domácnosti.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno