Pergola ze dřeva typ 1

V jednoduchosti je krása

Základním typem nabízených pergol je dřevěná pergola typ 1. Tato pergola má čtvercový půdorys a je volně stojící. Můžete ji tak umístit do libovolné části zahrady. Potřebujete jen rovnou plochu čtvercového půdorysu. Jedná se o prostorově nejméně náročnou zahradní pergolu. Vhodná je pro odpovídající zastřešení i pro částečné uzavření bočním zábradlím.

Základní specifikace

  • samostatně stojící pergola
  • čtvercový půdorys
  • jehlanová střecha
  • rozměr zastřešení 4,5 x 4,5 m
  • maximální délka 3,7 m
  • celková váha max. 600 kg

20 570 Kč

OBJEDNAT

Zahradí pergoly ze dřeva jsou ideální konstrukcí, která nejen dobře vypadá, ale současně je velmi funkční. Zastřešené pergoly jsou ideálním místem k relaxaci a odpočinku, skvělé jsou také pro pořádání menších zahradních oslav či romantických večeří. Jsou vaší oázou klidu a místem, kde budete rádi trávit svůj volný čas.

Kromě zahradních pergol u nás pořídíte i zastřešená garážová stání a zahradní altány. Objednejte si svou dřevěnou konstrukci i vy.

Zahradní pergoly jsou dodávány jako stavebnice. Šikovný kutil jistě nebude mít problém pergolu sestavit. Součástí balení nejsou zemní patky a střešní krytina. Máte-li zájem o jejich dodání, sdělte nám to při potvrzování objednávky.

Po odeslání objednávky vám bude doručen potvrzovací email a spojíme se s vámi i telefonicky. Během hovoru domluvíme veškeré detaily, jako je způsob platby, způsob a čas doručení atp. Všechny dodávané typy pergol máme aktuálně skladem.