Pergola ze dřeva typ 2

Příjemné posezení pod sedlovou střechou

Alternativou k dodávanému první typu pergoly je dřevěná pergola typ 2. Její rozměry lze přizpůsobit možnostem vašeho pozemku a od dřevěné pergoly typ 1 ji odlišuje i forma střechy, tedy v tomto případě střecha sedlová. Můžete si vybrat, zda zvolíte čtvercový, nebo obdélníkový půdorys. Tento typ pergoly je vhodný k zastřešení i k částečnému uzavření bočním zábradlím.

Základní specifikace

  • samostatně stojící pergola
  • čtvercový nebo obdélníkový půdorys
  • sedlová střecha
  • rozměr zastřešení 4,8 x 4,8 m
  • maximální délka 4,8 m
  • celková váha max. 600 kg

21 900 Kč

OBJEDNAT

Zahradí pergoly ze dřeva jsou ideální konstrukcí, která nejen dobře vypadá, ale současně je velmi funkční. Zastřešené pergoly jsou ideálním místem k relaxaci a odpočinku, skvělé jsou také pro pořádání menších zahradních oslav či romantických večeří. Jsou vaší oázou klidu a místem, kde budete rádi trávit svůj volný čas.

Kromě zahradních pergol u nás pořídíte i zastřešená garážová stání a zahradní altány. Objednejte si svou dřevěnou konstrukci i vy.

Zahradní pergoly jsou dodávány jako stavebnice. Šikovný kutil jistě nebude mít problém pergolu sestavit. Součástí balení nejsou zemní patky a střešní krytina. Máte-li zájem o jejich dodání, sdělte nám to při potvrzování objednávky.

Po odeslání objednávky vám bude doručen potvrzovací email a spojíme se s vámi i telefonicky. Během hovoru domluvíme veškeré detaily, jako je způsob platby, způsob a čas doručení atp. Všechny dodávané typy pergol máme aktuálně skladem.