Pergola ze dřeva typ 4

Ochraňte svůj vůz před vlivy počasí

Pergoly nemusí sloužit pouze k zastřešení prostoru pro váš odpočinek. Výborně se hodí i pro ochranu vašeho vozu. Pokud nemáte možnost pořídit si garáž, zastřešte si alespoň venkovní stání. Zajistíte tak svému vozu ochranu před sněhem, deštěm, kroupami či sluncem. A ušetříte za případné opravy, které nepříznivé klimatické vlivy na váš vůz mají.

Základní specifikace

  • samostatně stojící garážové stání
  • obdélníkový půdorys
  • sedlová střecha
  • rozměr 4,8 x 6,8 m
  • maximální délka 4 m
  • celková váha max. 850 kg

35 900 Kč

OBJEDNAT

Zahradí pergoly ze dřeva jsou ideální konstrukcí, která nejen dobře vypadá, ale současně je velmi funkční. Zastřešené pergoly jsou ideálním místem k relaxaci a odpočinku, skvělé jsou také pro pořádání menších zahradních oslav či romantických večeří. Jsou vaší oázou klidu a místem, kde budete rádi trávit svůj volný čas.

Kromě zahradních pergol u nás pořídíte i zastřešená garážová stání a zahradní altány. Objednejte si svou dřevěnou konstrukci i vy.

Zahradní pergoly jsou dodávány jako stavebnice. Šikovný kutil jistě nebude mít problém pergolu sestavit. Součástí balení nejsou zemní patky a střešní krytina. Máte-li zájem o jejich dodání, sdělte nám to při potvrzování objednávky.

Po odeslání objednávky vám bude doručen potvrzovací email a spojíme se s vámi i telefonicky. Během hovoru domluvíme veškeré detaily, jako je způsob platby, způsob a čas doručení atp. Všechny dodávané typy pergol máme aktuálně skladem.