Pergola ze dřeva typ 5

Garážové stání jako žádné jiné

Chcete pro svůj vůz to nejlepší? Pak ho ochraňte před vlivy počasí díky dřevěné pergole typ 5. Jedná se o samostatně stojící garážové stání, které má velmi efektní tzv. valbovou střechu. Ta zajistí dostatečné krytí před sněhem, kroupami, deštěm či sluncem. A ani útoky ptactva na přední sklo či kapotu řešit nebudete. To nejlepší pro váš vůz, to nejhezčí pro vás.

Základní specifikace

  • samostatně stojící garážové stání
  • obdélníkový půdorys
  • valbová střecha
  • rozměr 3,2 x 6,0 m
  • maximální délka 4 m
  • celková váha max. 850 kg

29 900 Kč

OBJEDNAT

Zahradí pergoly ze dřeva jsou ideální konstrukcí, která nejen dobře vypadá, ale současně je velmi funkční. Zastřešené pergoly jsou ideálním místem k relaxaci a odpočinku, skvělé jsou také pro pořádání menších zahradních oslav či romantických večeří. Jsou vaší oázou klidu a místem, kde budete rádi trávit svůj volný čas.

Kromě zahradních pergol u nás pořídíte i zastřešená garážová stání a zahradní altány. Objednejte si svou dřevěnou konstrukci i vy.

Zahradní pergoly jsou dodávány jako stavebnice. Šikovný kutil jistě nebude mít problém pergolu sestavit. Součástí balení nejsou zemní patky a střešní krytina. Máte-li zájem o jejich dodání, sdělte nám to při potvrzování objednávky.

Po odeslání objednávky vám bude doručen potvrzovací email a spojíme se s vámi i telefonicky. Během hovoru domluvíme veškeré detaily, jako je způsob platby, způsob a čas doručení atp. Všechny dodávané typy pergol máme aktuálně skladem.