Pergola ze dřeva typ 7

Efektivní využití rohového prostoru

Hledáte-li dostatečné soukromí pro svůj odpočinek, pak je pro vás ideální volbou dřevěná pergola umístitelná do rohu již stávající stavby. Situovat ji můžete ke stavbě domu, nebo do jakéhokoliv jiného vzniklého rohu na vašem pozemku. Díky uzavření ze dvou stran máte zajištěnou potřebnou dávku klidu a soukromí.

Základní specifikace

  • rohová pergola u stěny
  • půdorys respektující dvě stávající stěny
  • jehlanová střecha
  • rozměr 5,5 x 5,5 m
  • maximální délka 7,5 m
  • celková váha max. 1 250 kg

44 900 Kč

OBJEDNAT

Zahradí pergoly ze dřeva jsou ideální konstrukcí, která nejen dobře vypadá, ale současně je velmi funkční. Zastřešené pergoly jsou ideálním místem k relaxaci a odpočinku, skvělé jsou také pro pořádání menších zahradních oslav či romantických večeří. Jsou vaší oázou klidu a místem, kde budete rádi trávit svůj volný čas.

Kromě zahradních pergol u nás pořídíte i zastřešená garážová stání a zahradní altány. Objednejte si svou dřevěnou konstrukci i vy.

Zahradní pergoly jsou dodávány jako stavebnice. Šikovný kutil jistě nebude mít problém pergolu sestavit. Součástí balení nejsou zemní patky a střešní krytina. Máte-li zájem o jejich dodání, sdělte nám to při potvrzování objednávky.

Po odeslání objednávky vám bude doručen potvrzovací email a spojíme se s vámi i telefonicky. Během hovoru domluvíme veškeré detaily, jako je způsob platby, způsob a čas doručení atp. Všechny dodávané typy pergol máme aktuálně skladem.