Pergola ze dřeva typ 8

Pergola pro opravdové fajnšmekry

Přejete si postavit pergolu, ale potřebujete prostor u zdi, který nebude omezen prvky konstrukce? Pak je pro vás poslední nabízený typ zahradní pergoly vhodným řešením. Pergolu lze snadno umístit k opěrné zdi a pokud využijete možnost fixace do stávající nosné zdi, získáte zadní část plně průchozí bez překážejících nosných sloupků. Ideální typ pro rodinné obědy nebo večerní party.

Základní specifikace

  • pergola u stěny
  • obdélníkový nebo čtvercový půdorys
  • valbová střecha
  • rozměr 3,7 x 7,3 m
  • maximální délka 6,2 m
  • celková váha max. 850 kg

29 000 Kč

OBJEDNAT

Zahradí pergoly ze dřeva jsou ideální konstrukcí, která nejen dobře vypadá, ale současně je velmi funkční. Zastřešené pergoly jsou ideálním místem k relaxaci a odpočinku, skvělé jsou také pro pořádání menších zahradních oslav či romantických večeří. Jsou vaší oázou klidu a místem, kde budete rádi trávit svůj volný čas.

Kromě zahradních pergol u nás pořídíte i zastřešená garážová stání a zahradní altány. Objednejte si svou dřevěnou konstrukci i vy.

Zahradní pergoly jsou dodávány jako stavebnice. Šikovný kutil jistě nebude mít problém pergolu sestavit. Součástí balení nejsou zemní patky a střešní krytina. Máte-li zájem o jejich dodání, sdělte nám to při potvrzování objednávky.

Po odeslání objednávky vám bude doručen potvrzovací email a spojíme se s vámi i telefonicky. Během hovoru domluvíme veškeré detaily, jako je způsob platby, způsob a čas doručení atp. Všechny dodávané typy pergol máme aktuálně skladem.