1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Na co Isover Domo Plus využít?

Izolace Isover Domo Plus je vhodná pro tepelné i zvukové účely. Izolaci Isover Domo Plus lze zabudovat do konstrukcí šikmých střech, zavěšených podhledů a stejně tak lze Isover Domo Plus využít k izolaci dutin (například právě při zvukové izolaci). Stejně tak lze Isover Domo Plus využít na stropní konstrukci – například přízemních domů – tzv. bungalovů.

Mezi přednosti Isover Domo Plus patří nehořlavost, velmi dobré tepelně izolační schopnosti, výborné akustické vlastnosti a stejně tak velmi snadná propustnost pro vodní páru – což vytváří další výhodu a to hygienické podmínky bez plísní.

Jak psát poptávku na Isover Domo Plus

Při psaní poptávky na izolaci Isover Domo Plus si prosíme nechte záležet. Pro dosažení těch nejlepších cen doporučujeme uvést celkové množství izolace Domo Plus, kterou poptáváte.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno