1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Tepelná izolace Isover Domo

Isover DOMO je izolace v podobě role. Tento typ izolace je vhodný pro jakékoliv tepelné a zvukové účely. Celé balení Isover Domo obsahuje jednu roli – pás skelné izolační vaty. Mezi hlavní výhody izolace Isover DOMO patří nehořlavost, velmi dobré izolační vlastnosti, výborné akustické vlastnosti, ekologická a hygienická nezávadnost a neposledně pak dlouhá životnost.

Tepelná izolace Isover DOMO dokáže snížit tepelné ztráty až na 50%! Jako specialisté na izolaci a zateplení můžeme Isover Domo jedině doporučit, proto jej neváhejte u nás poptat.


Abychom vám mohli vyjednat ty nejlepší ceny, prosíme vás o pečlivé vypsání všech políček poptávkového formuláře.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno