1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Proč právě Isover Fassil pro zateplení?

Isover Fassil jako fasáda. Izolační desky Isover Fassil jsou ideálním řešením pro systém zateplení vnějšího zdiva celého domu. Desky je možné do zdi kotvit pomocí běžných držáků nebo méně častých roštů. Izolační desky jsou podobně jako všechny izolace baleny do PE fólií a dodávají se v podobě balíků. Mezi přednosti izolace Isover Fassil patří nehořlavost, velmi dobré izolační schopnosti a dlouhá životnost.

Vyhněte se plísním v domě nebo bytě díky Isover Fassil

Isover Fassil propouští vlhko ven z domu a právě díky této vlastnosti se snadněji vyhnete jakýmkoliv plísním v domě.

Jak nám napsat poptávku na Isover Fassil

Při psaní poptávky na Isover Fassil či jinou izolaci se dejte záležet a pokud možno nám uveďte do poptávky i další materiál, který poptáváte. Díky těmto informacím pak dokážeme sestavit nabídku ještě více „na míru“. Současně prosíme o pečlivé vypsání všech políček poptávkového formuláře.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno