1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Poptejte Isover NF 333 ještě dnes

Pokud plánujete zateplení fasády, jsou právě izolační desky Isover NF 333 vhodným materiálem do těchto zateplovacích systémů . Desky se lepí na připravený povrch, který musí být vyrovnaný a mít únosný podklad. Po nalepení se na desky Isover NF 333 nanáší další vrstvy zateplovacího systému: typicky tmel, výztužná mřížka, penetrace a omítkovina.

Výhody zateplení fasády s Isover NF 333

Mezi výhody tohoto typu zateplovacího materiálu pak patří menší plocha jednotlivých desek, což přináší výhodu možnosti aplikace na zakřiveném podkladu. V případě aplikace lepidla na celou plochu desky Isover navíc není potřeba tolik Isover NF 333 kotvit narozdíl od ostatních systémů pro zateplení fasády.

Jak psát poptávku na Isover NF 333?

Při psaní poptávky na Isover NF 333 či další materiál doporučujeme uvést veškeré množství materiálu včetně souvisejících částí systému zateplení fasády. Dosáhnete tak na mnohem lepší ceny celého systému, včetně izolace Isover pro fasády.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno