1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Poptejte Isover Uni ještě dnes

Desky Isover UNI se využívají především pro účely nezatížených izolací vnějších stěn (klasické fasády), případně do různých konstrukcí, stropů, podhledů a případně sendvičových konstrukcí při stavbě dřevostavby. Jak jsme však zmínili na začátku, nejširší využití zažívají právě při standardním zateplování fasády.

Šetřete s Isover Uni

V případě kvalitního zateplení dokáže vhodně zvolená izolace ušetřit až 50% nákladů na topení a právě Isover UNI je ta správná volba. Izoace by měla být odborně nainstalována. V případě, že si montáž Isover Uni budete zajišťovat sami, je vhodné řídit se návodem, jak provést zateplení fasády svépomocí.

Jak získat co nejlepší cenu Isover Uni?

Abychom vám mohli vyjednat ty nejlepší ceny u výrobce izolace Isover, doporučujeme vám vypsat všechna políčka formuláře. Do poptávky vypište všechny požadované údaje a dále pak alespoň přibližné množství izolace Isover Uni, kterou se chystáte pořídit pro svůj dům.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno