1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Poptejte Isover Unirol Plus ještě dnes

Zateplovací vatu Isover Unirol Plus vám můžeme doporučit jako vhodnou izolaci pro tepelné, zvukové a nezatížené izolace. Isover Unirol Plus je vhodný materiál pro zateplení podkroví a stropů, po kterých neplánujete v budoucnu chodit, typicky například strop nízkopodlažního domu, tzv. bungalovu bez patra.

Přednosti izolace Isover Unirol Plus

Mezi přednosti Isover Unirol Plus pak patří dlouhá životnost, snadná opracovatelnost a velmi dobré tepelně izolační schopnosti. Izolace Isover Unirol Plus svým chemickým složením odpovídá nejpřísnějším normám pro zateplovací minerální vatu.

Jak napsat poptávku na Isover Unirol Plus

Při psaní poptávky na Isover Unirol Plus si prosím dejte záležet. Vaše poptávka se nemusí týkat pouze Isover Unirol Plus, ale k poptávce můžete přidat další izolační materiál, který budete potřebovat. Díky většímu množství poptávaného materiálu vám následně u výrobce vyjednáme ještě větší slevy na veškerý materiál včetně Isover Unirol Plus, než standardně.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno