1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Proč právě Isover Unirol Profi?

Sklovláknité izolační role Isover Unirol Profi jsou určené pro izolace stropů a šikmých střech. Isover Unirol Profi je jeden z nejčastěji volených typů právě pro izolaci šikmých střech a stropů. Izolace Isover s typovým označení Unirol Profi se vyznačuje svou kvalitou a zpracováním v podobě nehořlavosti, velmi dobré izolačních schopností a výborné akustické vlastnosti izolovat okolní hluk.

Proč zateplovat právě stropy nebo střechu?

Prostřednictvím stropu a střechy uniká často největší množství tepla, proto se tedy jedná o prioritní místa k zateplení. Isover Unirol Profi tak není potřeba jakkoliv kotvit a jednoduše je jen rozprostřete nad izolovaný prostor. Pouze v případě zateplení šikmých střech je potřeba Isover Unirol Profi přychtit paropropustnou fólií.

Jak napsat poptávku na Isover Unirol Profi

Při psaní poptávky na Isover Unirol Profi nám prosíme, pečlivě vyplňte všechna políčka poptávkového formuláře. Současně prosíme nezapomeňte napsat i celkové poptávané množství izolace Isover Unirol Profi. Díky této informaci vám tak budeme moci vyjednat ještě lepší slevu u našich dodavatelů.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno