1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kotel Viadrus Herkules u 26

Poptáváte kotel Viadrus Herkules u 26 za co nejvýhodnější cenu? Pak stačí vypsat náš poptávkový formulář a naši nasmlouvaní dodavatelé vám připraví několik nabídek na kotel Viadrus Herkules u 26, které si budete moci zcela přehledně srovnat. Naši zákazníci ušetří až 30% z ceny kotlů Viadrus Herkules u 26.

Lety prověřená konstrukce kotlů Viadrus

Kotel Viadrus Herkules je jeden z nejmodernějších typů kotlů, který disponuje velmi efektivním a ekologickým spalováním při vysokých teplotách, díky čemuž můžete spalovat i běžné uhlí nebo koks, jehož cena neustále klesá. Díky mnohaletým zkušenostem výrobce kotlů Viadrus se jedná o skutečně kvalitní a lety prověřenou litinovou konstrukci, která je skutečně velmi odolná.

Kotel Viadrus Herkules u 26 splňuje nejpřísnější normy ČSN EN 303–5, a tudíž i všechny evropské normy na ekologické spalování většiny paliv včetně těch fosilních (uhlí, koks). Kotel Viadrus Herkules U 26 lze pořídit s výkonem již od 15 kW a lze vybírat typy až do výkonu 50 kW.

Na rozdíl od některých nekvalitních kotlů z dovozu má kotel Viadrus Herkules U 26 pojistku proti přetopení. Nestane se tedy, že vám vařící natopený kotel bouchne v kotelně.

Moderní kotel Viadrus Herkules U 26

Výrobce kvalitních kotlů Viadrus neustále inovuje a tak se kotel Viadrus Herkules u 26 řadí k tomu nejkvalitnějšímu a nejmodernějšímu, co v uplynulých letech na trhu ekologických a vysoce účinných kotlů vzniklo.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno