1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kotle na tuhá paliva - Dakon

Kotle na tuhá paliva Dakon patří k nejčastěji poptávaným kotlům v České republice. Je to díky příznivé ceně i vysoké úrovni zpracování. Kotle na tuhá paliva Dakon jsou oblíbené pro nízké náklady na vytápění domů bez ohledu na to, zdali topíte uhlím, dřevem, briketami nebo peletkami. Kotle na tuhá paliva dále rozdělujeme na automatické kotle na tuhá paliva Dakon a standardní neautomatické kotle.

Výhody kotlů Dakon

Výhodou automatických kotlů Dakon je jejich do jisté míry automatičnost celého provozu, kdy jednoduše stačí naplnit zásobník jakýmkoliv, alespoň trochu sypkým materiálem, a pak už jen chodit maximálně jednou denně kontrolovat. Do kotle Dakon se tak může automaticky dopravovat uhlí, pelety či štěpka.

U nás můžete koupit hned celou řadu kotlů na tuhá paliva značky Dakon. Jednotlivé kotle se od sebe liší svým výkonem. Jedná se o kotle na tuhá paliva Dakon Dor 16, Dakon Dor 20, Dakon Dor 24 a Dakon Dor 32. Ve všech případech se jedná o kotle na tuhá paliva, často též kotle univerzální, ve kterých lze spalovat kombinaci palivového dřeva a jiného paliva.

Jak rychle se vám vrátí investice do kotle na tuhá paliva Dakon?

Chcete vědět, jak rychle se vám vrátí investice do kotle na tuhá paliva Dakon? Celou návratnost si lze spočítat jako rozdíl mezi současně zvoleným způsobem vytápění a budoucím, kde již budete využívat kotel na tuhá paliva. Kotle na tuhá paliva Dakon patří mezi úsporné kotle, které dokáží spotřebovat i o polovinu méně materiálu, než je tomu u běžných kotlů. V případě úspory 10 000 Kč za rok si tak snadno spočítáte, že kotel na tuhá paliva Dakon se vám může vrátit již po 4. roce provozu kotle.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno