1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Přestavba kotlů Viadrus vám může ušetřit nemalé náklady

Chystáte se na přestavbu kotle Viadrus na automatický kotel, nebo byste tuto přestavbu rádi přenechali odborníkům? Přestavba kotlů Viadrus je jeden z náročnějších úkonů, ke kterému potřebujete velké množství zkušeností, a celou přestavbu kotle důkladně zvážit.

Čím začít u přestavby kotle Viadrus?

Před samotnou přestavbou je vhodné si promyslet několik bodů, které vám pomohou celou přestavbu kotle Viadrus důkladně zvážit. Asi nemusíme zmiňovat, že celá přestavba kotle je podmíněna vlastnictvím kotle Viadrus.

Co je cílem přestavby kotle?

Cílem celé přestavby je kompletní přestavba kotle na tuhá paliva z klasických s nutností pravidelného přikládání na zcela automatický typ kotle. Přestavba kotlů Viadrus je velký zásach do konstrukce kotle a automaticky se tedy ruší záruka, pokud se na kotel stále vztahuje. Celá přestavba začíná důkladným přeměřením kotle, jeho odpojením, odstrojením a vyříznutí otvoru pod popelníkem. Následně po precizním odříznutí dna se kotel připojí na novou nástavbu, do které je zaveden dopravník tuhého paliva ze zásobníků. Do kotle takto lze dopravovat dřevěné pelety, uhlí nebo štěpku. Kotle po přestavbě funguje zcela jako automatické.

Výhody přestavby kotlů Viadrus

Hlavní výhodou automatického kotle je vlastnost neustálého hoření, díky čemuž můžete dosáhnout podobného komfortu, jako je tomu u plynového kotle. Vámi zvolené tuhé palivo je pomalu dopravováno do hořáku, kde kontrolovaně hoří po malých částech a v malém plamenu. Díky těmto výhodám kotlů Viadrus vám tedy dům neprochladne a po příchodu z práce vás nečeká zcela vychladlý dům s nutností zatápět.

Nejlepší způsobem, jak vidět celou přestavbu kotle Viadrus, je zhlédnutí následujícího videa od společnosti Vše pro dřevo.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno