1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rockwool Airrock až o 30% výhodněji

Izolační vata Rockwool Airrock se liší od ostatních desek svou povrchovou úpravou – z jedné strany totiž naleznete černou sklotextilii, která zlepšuje vlastnosti izolační vaty Rockwool Airrock na ještě vyšší úroveň. Izolační vatu Rockwool Airrock doporučujeme k využití v tepelných, zvukových a protipožárních izolacích. Izolační materiál Rockwool Airrock tak lze využít pro izolaci stropů, zavěšených podhledů a příček s nejvyššími nároky na zvukově-izolační vlastnosti.

Jen krátkých výčet předností Rockwool Airrock

Tepelná izolace Rockwool Airrock je samozřejmě nehořlavá a disponuje dalšími vlastnostmi jako paropropustnost, odolnost vůči vlhkosti a tvarová stálost.

Poptejte Rockwool Airrock ještě dnes

Při psaní poptávky na Rockwool Airrock nám můžete do poptávky připsat i další stavební materiál, který poptáváte. Typicky například sádrokartony či další části tepelné izolace. Lépe Vám pak vyjednáme slevu u našich dodavatelů pro Rockwool a další izolační materiál. Současně vás prosíme o pečlivé vyplnění všech políček poptávkového formuláře.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno