1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Poptejte Rockwool Fasrock ještě dnes

Izolační deska Rockwool Fasrock ze skelné vaty je vhodná pro jakékoliv tepelné, protipožární a akustické izolace ve vnějších zateplovacích systémech. Rockwool Fasrock je tak vhodným produktem pro realizaci zateplovacího systému na fasádě domu. Tuto izolační desku Rockwool lze na zeď kotvit nebo lepit. Izolace pro zateplení fasády Rockwool Fasrock je v celém svém objemu hydrofobizovaná.

Vlastnosti izolace Rockwool Fasrock

Mezi další vlastnosti Rockwool Fasrock pak patří zvuková pohltivost, vodoodpudiovost a vysoká odolnosti proti vlhkosti. Stejně tak je deska odolná vůči kyselému a silně zásaditému prostředí. Izolace Rockwool Fasrock lze využít při zateplení fasády, zateplení stropů garáží, průjezdů nebo sklepů. Současně lze Rockwool Fasrock objednat včetně dalších prvků systémů vrámci protipožární ochrany vašeho domu.

Jak poptat Rockwool Fasrock ještě výhodněji

Do poptávkového formuláře se můžete rozepsat i s dalším poptávaným materiálem pro zateplení s Rockwool. Současně lze poptat i jakékoliv množství sádrokartonů a profilů pro sádrokartonové příčky či podhledy. Dokážeme vám pak vyjednat lepší cenu u našich dodavatelů, kteří nám zajišťují kompletní dodávku izolace Rockwool, sádrokartonů nebo polystyrenu. Rádi vám též naceníme i výhodnou dopravu, stačí nám nechat ve formuláři město a ulici, ve které se bude vaše nová stavba realizovat.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno