1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Co možná nevíte o Rockwool Frontlock

Pokud se chystáte zateplovat fasádu a sháníte tak ideální izolaci k použití přímo na zdi, Rockwool Frontlock je ideální volbou. Rockwool Frontlock je totiž přímo určen pro zateplení fasády a lze tak Rockwool Frontlock kotvit přímo do zdi speciálními kotvami či pomocí hmoždinek. Další výhodou izolace Rockwool Frontlock je pak i vysoká odolnost proti mechanickému namáhání a velká nosnost celé zateplené fasády.

Základní vlastnosti Rockwool Frontlock

Základními vlastnostmi každé minerální vaty Rockwool, tedy i vámi poptávaného typu Rockwool Frontlock, je samozřejmě nehořlavost, odolnost vůči vlhkosti a navíc i již zmíněná odolnost vůči mechanickému namáhání. Minerální izolační vata Rockwool Frontlock disponuje též zvukovou pohltivostí a paropropustnými vlastnostmi.

Jak poptat Rockwool Frontlock a ušetřit část z ceny

Při psaní poptávky na Rockwool Frontlock, doporučujeme poptat i další související materiál. Pro izolace ostění v tloušťkách 20 až 50mm pak doporučujeme využít izolační vaty Rockwool Fasrock. Prosíme o pečlivé vyplnění všech políček poptávkového formuláře. Díky těmto bodům vám pak vyjednáme mnohem lepší ceny pro Rockwool Frontlock a další související materiál pro kvalitní zateplení vaší fasády.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno