1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rockwool Multirock - izolace pro většinu interiérů

Rockwool Multirock je izolační vata určená pro stavební tepelné a protipožární izolace. Rockwool Multirock lze využít pro izolaci stropů, podlah, dělících stěn, šikmých střech a mezi trámy. Současně můžete Rockwool Multirock využít i pro izolaci podkroví a podhledů. Izolační vata Rockwool Multirock není výjimkou mezi ostatními produkty Rockwool a tak je samozřejmě paropropustná, nehořlavá a rozměrově stálá.

Technické údaje k Rockwool Multirock

Předností Rockwool Multirock jsou samozřejmě i jeho izolační vlastnosti, kde výrobce uvádí součinitel tepelné vodieovsti na úrovni 0,037 W.m-1.K-1. Rozměry desek Rockwool Multirock si samozřejmě můžete přizpůsobit. Vždy se dodávají v rozměrech 625x1000 mm a jsou balené ve více vrstvá v PE fólii, viz obrázek výše. Dostupné tloušťky izolace Rockwool Multirock jsou 50, 80 a 100 mm.

Jak poptat Rockwool Mutlirock a ušetřit

Při psaní poptávky na Rockwool Multirock doporučujeme uvést i další související materiál, který budete potřebovat. Lépe vám pak vyjednáme lepší ceny u našich dodavatelů pro značku Rockwool a další související sortiment. Využijte možnosti nám napsat poptávku klidně hned. Pro dosažení mnohem lepších cen stačí pečlivě vyplnit všechna políčka poptávkového formuláře.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno