1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rockwool Rockmin / Rockwool Plus je univerzální izolace

Měkkou a lehkou desku Rockwool Rockmin (poslední dobou známá též jako Rockwool Plus) lze popsat jako univerzální izolaci s ohledem na její možnosti zateplení šikmých střech (podkroví), vnitřních konstrukcí – stropů a podlah, dělících stěn, podhledů a dalších využití, kde se Rockwool Rockmin / Rockwool Plus nezatěžuje. Nelze tedy Rockwool Rockmin / Rockwool Plus využít v případě zateplování fasády. Na to můžeme doporučit naopak jiný produkt od společnosti Rockwool.

Jaké jsou vlastnosti izolace Rockwool Rockmin / Rockwool Plus?

Mezi další vlastnosti Rockwool Rockmin / Rockwool Plus patří nehořlavost, zvuková pohltivost a vysoká odolnost proti vlhkosti. Minerální vata Rockwool Plus / Rockwool Rockmin je v celém svém objemu hydrofobizovaná, tedy skutečně odolná proti vlhkosti.

Jak na poptávku Rockwool Rockmin / Rockwool Plus?

Jakmile nám budete vypisovat náš poptávkový formulář , můžete k aktuálně poptávané izolaci Rockwool Plus / Rockwool Rockmin připsat navíc ještě jakýkoliv další stavební materiál, který potřebujete. Rozhodně doporučujeme připsat například sádrokartony, další typy izolace Rockwool pro zateplení nebo polystyren. V případě větších objemů zateplovacího materiálu vám budeme moci vyjednat ještě lepší slevu u našich dodavatelů pro značku Rockwool, další izolace a sádrokartony.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno