1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rockwool Rockton - pro zateplení fasády i příčky

Izolační deska Rockwool Rockton je polotuhá deska, která je vhodná pro účely protipožární izolace vnitřních i vnějších konstrukcí. Izolaci pro zateplení Rockwool Rockton tak lze využít pro vnější konstrukce fasád kotvené na trny. Současně lze Rockwool Rockton využít pro vložení do sendvičového zdiva, do konstrukcí šikmých střech a současně též Rockwool Rockton použít i pro izolaci vnitřních dělících příček.

Předností univerzální izolace Rockwool Rockton

Mezi výhody Rockwool Rockton, které nelze opomenout lze zařadit zvukovou pohltivost a vysokou odolnost proti vlhkosti (deska je v celém svém objemu hydrofobizovaná). S Rockwool Rockton je současně malé riziko výskytu plísní v domě v případě aplikace zateplovacího systému na fasádu a to díky jeho paropropustnosti. Celá minerální vata je samozřejmě nehořlavá a výborně izoluje. Součinitel tepelné vodivosti se pohybuje na úrovni ?D 0,035. Izolaci Rockwool Rockton můžete využít pro zateplení fasády, dále pak lze Rockwool Rockton využít i pro izolaci podlah, šikmých střech, vnitřních příček nebo pro stropy garáží.

Poptejte Rockwool Rockton ještě dnes

Při psaní poptávky na Rockwool Rockton doporučujeme připsat i další materiál, který poptáváte a pečlivě vyplnit jednotlivá políčka poptávkového formuláře . Lépe vám pak vyjednáme mnohem lepší ceny u našich dodavatelů pro Rockwool.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno