1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rockwool Steprock jako tepelná izolace podlahy

Potřebujete vhodnou izolaci na podlahy? Právě pro tento účel byla vyvinuta izolační vata Rockwool Steprock. Polotuhá izolační vlna Rockwool Steprock se tak hodí pro tepelnou izolaci podlah v celém vašem domě včetně nadzemních pater. Právě v nadzemních patrech se izolace Rockwool Steprock hodí ještě více s ohledem na izolaci zvuku a tedy typického dupání.

Vlastnosti minerální vaty Rockwool Steprock pro tepelnou izolaci podlahy

Mezi základní vlastnosti izolační vaty Rockwool Steprock samozřejmě patří výborná odolnost vůči tlaku, který na ní má být přenášen pomocí tuhé betonové nosné roznášecí desky. Typicky například armovaný beton. Mezi další vlastnosti minerální vaty Rockwool Steprock pro tepelnou izolaci podlah patří odolnosti vůči vlhkosti, paropropustnost, zvuková pohltivost a samozřejmě nehořlavost.

Jak poptat Rockwool Steprock a ušetřit

Jakmile budete vypisovat náš poptávkový formulář, doporučujeme uvést i další sovisející materiál, který poptáváte. V případě souvisejícího materiálu s Rockwool Steprock se tak může jednat o izolaci pro fasádu (Rockwool Frontlock), izolaci pro podhledy nebo prvky sádrokartonového systému. Právě tento segment sortimentu dodávají zpravidla stejní dodavatelé, u kterých vám díky většímu objemu vyjednáme ještě lepší slevu na Rockwoool Steprock a další poptané materiály.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno