1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rockwool Superrock v akci - vhodná volba pro zateplení

Tepelná izolační vata Rockwool Superrock je poloměkká deska z izolační vaty, tzv. kamenné vlny. Deska je navíc v celém objemu pojená organickou pryskyřicí, což jí dodává hydrofobizované vlastnosti, tedy dobré vlastnosti týkající se odpuzování vlhkosti. Izolační vatu Rockwool Superrock doporučujeme jako vhodnou izolaci pro účely protipožární a tepelné. Lze ji využívat do konstrukcí zateplovacích fasád. Současně vatu Rockwool Superrock můžete využít pro izolaci šikmé střechy a zvukové izolace do dělících příček. Desku Rockwool Superrock nedoporučujeme kotvit hmoždinkami, trny a spínacími kotvami.

Přednosti tepelné izolace Rockwool Superrock

Mezi výhody patří výborné tepelné a zvukové izolační schopnosti, hydrofobizování (odolnost proti vlhkosti). Díky paropropustným vlastnostem navíc deska Rockwool Superrock nezapříčiní vznik plísní. Deska Rockwool Superrock se velice dobře hodí pro izolaci dutých fasád ze dřeva či plechu. Tento typ je tedy vhodný i jako tepelná izolace pro dřevostavby a různé moderní plechové přístavby.

Poptejte zdarma Rockwool Superrock hned a ušetřete až třetinu nákladů

Při psaní poptávky na izolační vatu Rockwool Superrock doporučujeme připsat i další související poptávaný materiál a současně pečlivě vyplnit jednotlivá políčka poptávkového formuláře. Může se tak jednat například o sádrokartony, další typy izolace Rockwool nebo polystyren. Zpravidla máme pro tento sortiment stejné dodavatele a tak vám vyjednáme vyjednáme ještě lepší slevy.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno