1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Snadné zateplení soklu a tepelných mostů se Styrodur 2800 CS

Styrodur 2800 CS je výbornou volbou pokud právě plánujete zateplení soklu u svého domu. Pokud navíc plánujete zateplení celého domu, je Styrodur 2800 CS levnější variantou minerální vaty Rockwool izolace tepelných mostů a ostění. Polystyren Styrodur 2800 CS má ražený povrch do tvaru mřížky, tudíž lze Styrodur 2800 CS velmi snadno lepit přímo na začištěnou zeď a není tedy nutné vrtat kvůli Styrodur 2800 CS hmožděnky či jej dokonce do fasády kotvit..

Praktické informace o Styrodur 2800 CS

Polystyren Styrudur 2800 CS se dodává v tloušťce od 20 do 120 mm a pro snadný převoz mají jednotlivé desky rozměr 1250 x 600 mm. Navíc jsou balené po určitém množství v PE fólii, takže se s polystyrenem Styrodur 2800 CS velmi dobře manipuluje.

Nyní už stačí jen poptat polystyren Styrodur

Nyní stačí pouze vypsat náš poptávkový formulář a poptat Styrodur 2800 CS ještě dnes. Prosíme o pečlivé vypsání jednotlivých políček. Pokud navíc poptáváte i jiný stavební materiál, například sádrokarton, zateplení fasády či zednické práce, jednoduše stačí seznam poptávaného materiálu přidat k poptávce na polystyren Styrodur 2800 CS.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno