1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Styrodur 3035 CS pro zateplení podlahy, střechy a soklu

Hledáte opravdu univerzální izolaci pro tepelnou izolaci podlahy, stropů nebo šikmé střechy? Chystáte se zateplovat standardní rovnou střechu nebo dokonce střechu s porostem zelení, tzv. zelenou střechu? Na vše máme univerzální odpověď. Styrordur 3035 CS nabízí opravdu široké možnosti využití a lze jej využít tam, kde již ostatní izolace nestačí. Styrodur 3035 CS je polystyrenová deska s hladkým povrchem. Styrodur 3035 CS má navíc v celé své délce vyfrézovanou drážku pro snadnější uchycení.

Jaké jsou rozměry polystyrenu Styrodur 3035 CS?

Polystyren Styrodur 3035 CS lze pořídit v tloušťce od 30 do 180 mm a standardní rozměr polystyrenových desek pro přepravu je 1250 x 600 mm. V případě typu s polodrážkou pak 1265 x 615 mm. Styrodur 3035 CS se dodává vždy v balíku po několika deskách výše uvedených rozměrů. Desky by měly být pokaždé zabalené do PE fólie.

Jak rychle poptat tento typ polystyrenu?

Napište nám poptávku na polystyren Styrodur 3035 CS. Pokud chcete dosáhnout skutečně přesné a nízké ceny, vypište nám všechny políčka formuláře. Pokud navíc současně poptáváte další izolační materiál, sádrokarton nebo jiný související materiál, můžete nám jej uvést do poptávky. Lépe Vám vyjednáme mnohem nižší ceny u našich dodavatelů.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno