1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Na co vše můžete Styrodur 4000 CS využít?

Polystyren Styrodur 4000 CS nabízí opravdu širokou škálu možností využití. V případě rodinných domů lze tento polystyren instalovat jako zateplení střechy, podlah nebo jako zateplení kryté terasy. Styrodur 4000 CS lze též využít pro izolaci soklu a odizolování základů rodinného domu.

Využití Styrodur 4000 CS v průmyslových stavbách

V případě využití u průmyslových nemovitostí se polystyren Styrodur 4000 CS opět nabízí jako vhodný a cenově přijatelný izolant pro zateplení podlahy v hangárech, izolace od teple v případě ledních ploch nebo jakýchkoliv rozlehlejších ploch, kde potřebujete zamezi úniku tepla. Styrodur 4000 CS je též často volbou společností, které staví parkovací domy. Právě pro střechy a parkovací stání těchto parkovacích domů se volí Styrodur 4000 CS.

Poptejte polystyren Styrodur 4000 CS ještě dnes

Jakmile budete poptávat Styrodur 4000 CS, určitě při rekonstrukci či stavbě poptáváte i další stavební materiál. Tento materiál tedy můžete snadno připsat k vaší poptávce. Již jsme vyřešili přes 20 000 poptávek na stavební materiál. Čím větší množství polystyrenu a dalšího souvisejícícho materiálu poptáte, tím lepší cenu vám dokážeme u našich dodavatelů vyjednat.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno