1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Styrodur a jeho ceník během několika hodin

Pokud si potřebujete zjistit cenu polystyrenu Styrodur a rádi byste měli přesnou cenu, nikoliv jen cenový odhad jako u ostatních dodavatelů, pak nám jednoduše vyplňte náš poptávkový formulář a pečlivě vyplňte všechna políčka. Pro skutečně přesný dodaný ceník polystyrenu Styrodur doporučujeme připsat do formuláře i ulici a město, kde se stavba provádí. Lépe vám naceníme i dopravu polystyrenu Styrodur až na místo určení.

Na co vše se Styrodur využívá a jak lze ušetřit i více jak 30% z ceníku Styrodur

Polystyren Styrodur je známý svou kvalitou a pevností. Polystyrenové desky lze využívat jako podklad pro obkladačky, izolaci rovných i šikmých střech, zateplení soklu, podlahy v rodinném domě, ale i v hale či hangáru. Ceník polystyrenu Styrodur je vždy sestavován s ohledem na poptávané množství. Pokud tedy máte i další související materiál s tímto typem sortimentu, tedy veškeré izolace a příslušenství, určitě neváhejte jej připsat do poptávkového formuláře. Naši vyjednavači vám pak vyjednají u našich dodavatelů ještě lepší slevy.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno