1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Poptejte izolaci Ursa DF 39 - 100 mm ještě dnes

Poptáváte izolaci Ursa DF 39 o tloušťce 100 mm? Abychom Vám vyjednali ty zcela nejlepší ceny u našich dodavatelů, prosím o vyplnění všech políček poptávkového formuláře , jakmile budete poptávat minerální vatu Ursa DF 39 o tloušťce 100 mm. Pro dosažení ještě lepší ceny nám pak pomůže, pokud do poptávky připíšete i další související materiál (sádrokartony, trámy, profily).

Na co vše lze minerální vatu Ursa využívat?

Minerální vatu Ursa o tloušťce 100 mm lze využívat pro zateplení jednoduchých sárokartonových příček, šikmých střech nebo podhledů. Pro lepší izolační vlastnosti však doporučujeme ještě tlustší minerální vatu Ursa. Například Ursa 180 mm nebo Ursa 200 mm.

První ceník Ursa 100 mm na míru již do 4 hodin od odeslání poptávky

Napište nám poptávku na izolaci Ursa o tloušťce 100 mm ještě dnes a do 4 hodin již můžete mít první ceník Ursa 100 mm v emailové schárnce.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno