1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Ceník minerální vaty a polystyrenu Ursa - akční ceník možná právě dnes

Stavíte, rekonstruujete či zateplujete a potřebujete zjistit aktuální ceník izolace Ursa? Pak nám stačí pečlivě vyplnit poptávkový formulář a uvést celkové poptávané množství minerální vaty Ursa nebo polystyrenu Ursa a dalšího souvisejícího materiálu, který poptáváte. Díky pečlivému vypsání a seznamu materiálu Vám budeme moci vyjednat lepší ceny izolace Ursa u našich dodavatelů.

Oblíbená kvalita za přijatelnou cenu

V sortimentu značky Ursa najdete komplexní sortiment pro izolaci podlah, vnitřních zdí i střechy. Společnost Ursa vyrábí kvalitní minerální vatu a kvalitní extrudovaný polystyren. Ursa navíc nabízí jedny z nejnižších cen při zachování stejné kvality jako ostatní značky. Extrudovaný polystyren a minerální vata Ursa patří k čím dál tím častěji poptávané značce izolace.

Ceník Ursa vždy na míru

Každý ceník Ursa připravujeme na míru poptávanému množství a zadané ulici stavby i s ohledem na cenu dopravy. Pro každého zákazníky připravujeme ceník maximálně na míru, protože vždy dokážeme nabídnout několik způsobů jak ušetřit. Pokud navíc poptáte ceník Ursa ještě dnes, máte šanci zastihnout aktuální slevovou akci některého z našich dodavatelů pro tento typ sortimentu, tedy veškeré izolace Ursa, Isover nebo Rockwool. Dle našich zkušeností vychází minerální vata i polystyren značky Ursa jako nejlevnější varianta z kvalitních typů minerální vaty či extrudovaného polystyrenu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno