1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Ursa DF 39 - zateplení střech, podhledů a příček

Hledáte levnou kvalitní univerzální minerální vatu, se kterou můžete zateplit střechu, podhledy nebo stropy? Minerální vata Ursa DF 39 toto všechno umí a navíc zvládne zateplit i lehké příčky a montované senvičové zdivo. Účelem minerální skelné vaty Ursa DF 39 není pouze zateplení prostorů, ale také akustická a protipožární izolace.

Jaké jsou rozměry minerální vaty Ursa DF 39?

Ursa DF 39 se vyrábí v tloušťce od 40 do 220 mm. Pokud nevíte, jakou tloušťku zvolit, stačí nám tuto informaci připsat do poptávkového formuláře a naši odborníci vám velice rádi poradí, jakou tloušťku Ursa DF 39 volit pro zateplení střechy, podhledů nebo příček. Šířka Ursa DF 39 je 1250 mm, délka pak od 320 do 900 cm. Jedna role minerální vaty Ursa DF 39 tedy může činit až 9 metrů kvalitní izolace. Na jedné paletě najdete až 18 rolí minerální vaty Ursa DF 39.

Minerální vata Ursa DF 39 za akční cenu?

Pokud poptáte minerální vatu Ursa DF 39 ještě dnes, máte šanci zastihnout některou z aktuálně probíhajících akcí některého z našich dodavatelů pro izolaci Ursa DF 39 a další typy.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno