1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Ursa SF 32 - vhodná pro všechny střechy a dřevostavby

Ursa SF 32 je minerální vata (odborně minerální izolace) ze skelné vlny. Ursa SF 32 se standardně dodává ve formě rolí. Skelná vata Ursa SF 32 je určená především do rámových konstrukcí. Co si po rámovými konstrukcemi představit? Typicky například šikmé střechy či obvodové pláště dřevostaveb.

Vlastnosti Ursa SF 32

Izolaci Ursa SF32 lze využít při izolaci šikmých střech a dřevostaveb, izolaci lehkých příček a stropů a podhledů. Mezi vlastnosti patří nehořlavost a vysoká schopnost tepelně i zvukově izolovat.

Jak získat nejlepší cenu Ursa SF 32?

Pro získání nejlepší ceny minerální vaty Ursa SF 32 se stačí držet několika základních pravidel. Stačí jednoduše vypsat náš poptávkový formulář, kde uvedete ulici a město, kam si přejete minerální vatu Ursa SF 32 přivézt. Pokud navíc poptáváte i další stavební materiál, stačí nám jej přisat do vaší poptávky a my vám následně vyjednáme ještě lepší ceny u našich dodavatelů - lepší ceny nejen dalšího poptávaného materiálu, ale samozřejmě též izolace Ursa SF 32. Následně získáte přesný ceník Ursa SF 32 včetně dopravy a popřípadně i dalšího materiálu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno