1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Zateplení šikmé střechy nebo dřevostaby? Poptejte Ursa SF 35

Jak již asi víte, nejvíce tepla se u rodinných domů ztrácí právě prostřednictvím nezateplené střechy. V tomto směru vám však může výborně pomoci právě Ursa SF 35, která je výborná pro zateplení šikmých střech a konstrukcí dřevostaveb. Minerální vata Ursa SF 35 se dodává ve formě rolí a její výhodou je kromě samotných schopností izolovat teplo i zvuk, též připravené drážky pro snadnější řezání v případě montáže.

Zateplení dřevostavby s Ursa SF 35

Minerální vata Ursa SF 35 je též vhodnou volbou v případě zateplení dřevostavby. Dřevostavby jsou známy svými výbornými schopnostmi izolovat teplo uvnitř domu. Pokud však nemáte vyloženě dřevěných srub, který je celý složen z trámů, pak potřebujete mít svou dřevostavbu velmi dobře a kvalitně zateplenou. Právě pro tento účel je též vhodná Ursa SF 35, která pomáhá udržet teplo v dřevostavbě a ušetřit tak nemalé roční náklady. Tím se dostáváme k celkovým nákladům na pořízení, které nejsou v případě značky Ursa nikterak vysoké a minerální vatu Ursa SF 35 si tak může dovolit většina majitelů rodinných domů.

Rozměry dodávaných rolí Ursa SF 35

Jak jsme již zmínili, minerální vata se dodává v podobě rolí. Šířka každého pásu Ursa SF 35 je 120 cm a délka každé role se pohybuje v závislosti na tloušťce. Délka tedy začíná až na 7 metrech v případě minerální vaty o tloušťce 100 mm a dostává se na pouhé 3,5 metru při tloušťce minerální vaty 240 mm. Minerální vatu Ursa SF 35 lze poptat přímo přes náš poptávkový formulář, který naleznete na další straně při prokliku na zelené tlačítko níže.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno