1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Dvířka ke kuchyňské lince

Nejdůležitější součástí kuchyně je dobrý kuchař nebo kuchařka. Nejdůležitější součástí kuchyňské linky jsou potom kuchyňská dvířka, která nám mohou udělat mnoho radosti ale i neplechy. Abychom nepřeháněli, hlavním prvkem linky je samozřejmě její korpus, který musí být kvalitní a dostatečně prostorný pro naše účely, ale co by byly skříňky bez dvířek?

Dvířka nejsou jen bariéry proti prachu a nezvaným hostům, kteří si brousí zuby na vaši spíž. Jsou to právě dvířka ke kuchyňské lince, která udávají celkový ráz interiéru vaší kuchyně, a jejich výběr by se proto neměl zanedbat. Je to ale také velmi namáhaný prvek, a proto nejen jejich vzhledu, ale i provedení by měla být věnována maximální pozornost.

Samozřejmě si můžete pořídit celou linku vybavenou skřínkami i dvířky z průmyslové výroby nebo si ji nechat vyrobit na míru, což už ale může značně zasáhnout do rodinných financí.

Proč byste tedy měli chtít pořizovat dvířka samostatně?

- Máte doma starou, ale stále sloužící kuchyňskou linku, a rádi byste ji nějak oživili či provedli změnu interiéru.
- Chcete ušetřit a pořídit korpus a dvířka samostatně. Přičemž chápete, že na kvalitu dvířek je třeba klást větší nároky ať už na designovou stránku nebo na řemeslné provedení.
- Máte atypické rozměry skříněk a nemůžete použít dvířka z velkovýroby.
- Nespokojíte se s nabízenými možnostmi a toužíte po originálním provedení.
 
To všechno a jistě by se našly ještě další důvody, proč pořídit dvířka ke kuchyni na míru.

Výběr materiálu rovná se výběr designu

Masivní dřevěná dvířka jsou pro řadu lidí jedinou možnou volbou. Vybrat si ovšem můžete z řady materiálů jako je laminát, hliník nebo sklo. S výběrem materiálu je spojen budoucí vzhled vaší kuchyně a tudíž i to, jak dobře se tam budete cítit. Nechte se zlákat snadnou údržbou folií, vůní masivu nebo elegancí prosklených výplní - Materiál pro dvířka ke kuchyňské lince je jen na vás.

Zbývá poslední krok - poptejte dvířka ke kuchyňské lince na míru

Zadejte online poptávku na dvířka ke kuchyňské lince a za několik málo hodin už vybírejte z nejlepších nabídek z pohodlí vašeho domova. Oslovená dodavatelská firma si pak vyžádá parametry nebo lépe, sama vyšle řemeslníka, aby dvířka zaměřil. Když se dohodnete na všech podrobnostech od pantů až po výsledný vzhled, nezbývá než zadat dvířka do výroby a nedlouho na to se z nich už těšit ve vaší kuchyni.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno