1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Napište nám o ceník omítky Rigips

Sádrové omítky Rigips Rimano a stěrky patří mezi nejlepší omítky a stěrky na českém trhu. Sádrové omítky a stěrky Rigips Rimano splňují vysoké nároky na estetiku a zcela vyhovují stavebně-fyzikálním požadavkům na vnitřní prostor.

Vlastnosti omítek a stěrek Rigips Rimano

S omítkami a stěrkami značky Rigips můžete omítat všechny typy zdiva v interiéru. Mezi jejich výhody pak patří prodyšnost zdiva, schopnost přijmout a uvolnit vlhkost, díky čemuž se sádrové omítky Rigips podílejí na zdravém prostředí. Na rozdíl od konkurenčních omítek se navíc nemusí brousit a jsou vhodné i pro alergiky. Veškeré omítky jsou vyráběny z přírodního sádrovce a získaly i ocenění za kvalitní přírodní materiál. Sádrové omítky Rigips a stěrky Rigips navíc zamezují vzniku plísním a jsou vhodné i pro opravu ostění dveří a oken poté, co je vyměníte.

Nebojte se poptat sádrovou omítku nebo stěrku Rigips

Pokud poptáte sádrovou omítku Rigips Rimano ještě dnes, máte šanci zastihnout akční ceny některého z našich dodavatelů - specialistů pro Rigips. Pokud navíc poptáváte jakýkoliv další materiál, určitě neváhejte jej zadat do našeho poptávkového formuláře . Možná budete překvapení, jaké ceny vám dokážeme nabídnout.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno