1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Junkers ZW 18

Plynový závěsný kotel Junkers ZW 18 pochází z řady výrobků Ceraclass a disponuje topným výkonem 6–18 kW. Kromě topné funkce umožňuje i ohřev teplé vody, která vám navíc díky chytrému systému QuickTap jen tak nedojde. Sám výrobce navíc na svých stránkách kotel Junkers ZW 18 představuje jako flexibilní a cenově dostupný, o čemž svědčí i prodejní trh. Kupujete tedy kvalitu za dobrou cenu.

ZW 18-2 DH KE s odvodem spalin do komína

Závěsný kotel JUNKERS ZW 18 z řady Ceraclass je poměrně lehký (28 Kg) a prostorově úsporný spotřebič, má pouhých 700 mm na výšku, 400 na šířku a 298 do hloubky. Jeho instalace tak nebývá nijak komplikovaná. Jak už bylo řečeno, jeho tepelný výkon je v kilowattech 6 až 18 jednotek. Co se průtoku teplé vody týče, při 40 stupních je to až 9,2 litrů za minutu.

Elegantní provedení kotlů JUNKERS

Ani plynový kotel nemusí být jen nevzhledné monstrum. Kotle JUNKERS z řady Ceraclass se prodávají v elegantním bílém provedení. Kromě typu Junkers ZW 18, je možné poptat též plynové kotle Junkers ZW 24, Junkers ZW 23, Junkers TR 200 nebo Junkers ZSBR 16.

Regulátory Junkers

Ke kotli Junkers ZW 18 můžete také objednat značkový regulátor od firmy Junkers, který vám bude pomáhat udržovat teplotu podle vašeho osobního nastavení. Nemusíte tak myslet na to, v kolik hodin máte kotel zapnout, zapne se sám a vyhřeje pro vás prostor na předem nastavenou teplotu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno