1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Junkers ZW 24

Závěsné plynové kotle z řady Ceraclass, Junkers ZW 24 jsou k dostání ve dvou provedeních a 24 2 DH KE s odvodem spalin do komína o tepelném výkonu 8 až 23 kW a Junkers ZW 24 2 DH AE s nuceným odtahem spalin do komína a tepelným výkonem 10 až 24 kW. Oba kotle z řady Ceraclass, Junkers ZW 24, jsou kombinované s průtočným ohřevem teplé vody. Při teplotě 40 stupňů jsou schopné vypouštět i 11,8 litrů za minutu.

Malé, skladné, elegantní a výkonné, takové jsou kotle Junkers ZW 24 z řady Ceraclass

Není to jen nízká váha, 28 Kg ZW 24-2 DH KE a 32 Kg ZW 24-2 DH AE, která napomáhá snadné montáži kotlů Junkers ZW 24. Podstatnou roli hrají jejich skladné rozměry, které jsou stejně kompaktní jako u jejich méně výkonného bratra JUNKERS ZW 18, a to 700 na 400 na 298 milimetrů. Vejde se tedy opravdu téměř všude a příliš nepřekáží. Kotle Junkers z řady Ceraclass se navíc vyrábí v elegantním bílém provedení.

LCD displej a regulátor pro větší komfort

Samotný kotel s vámi komunikuje prostřednictvím přehledného LCD displeje. Pro větší komfort si ke kotli objednejte také značkový regulátor Junkers, který vám pomůže udržet v interiéru teplotu podle vašeho přednastavení, ale i aktuální potřeby.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno