1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Junkers ZW 20

Výrobci stále přicházejí s něčím novým a tak zastaralé modely musejí ustoupit novým moderním výkonnějším produktům. Takový osud potkal i plynový kotel pro vytápění a dodávku teplé užitkové vody Junkers Novatherm ZW 20 KD. Nyní kotel o výkonu 20 KW pracuje od 8 kW do 20 kW a je schopný udržovat průtok teplé vody od 2,5 do 13 litrů za minutu. Pokud vám výkon a vlastnosti kotle Junkers ZW 20 vyhovovaly, neváhejte a poptejte některý z jeho nástupců značky JUNKERS nebo Dakon. Kotle Junkers ZW 18 a Junkers ZW 24 jsou modernější a ještě lepší!

Výkon okolo 20 kW

Pokud hledáte teplovodní plynový kotel v okruhu 20 kW výkonu, za zmínku stojí kotle Dakon, konkrétně plynový kotel Dakon DOR 20, který vám kromě své dlouhé životnosti, snadné obsluhy a bezpečnosti nabídne výkon od 6 do 20 kW, případně DOR 25 Max o výkonu 8 až 27 kW. Výrobní řada DOR zahrnuje kotle od 12 do 32 kW výkonu. Pod značkou Junkers pak najdete kotle ZW 18 a ZW 24, které model ZW 20 také hravě nahradí.

Spolehlivost, životnost, bezpečnost

Plynové kotle s ohřevem teplé vody vyráběné ať už pod značkou Dakon nebo JUNKERS jsou vždy spolehlivé výrobky s dlouhou životností. Samozřejmostí je komfortní obsluha zpříjemněná řadou doplňků a bezpečnost, zajištěná dobrou izolací a chladicím systémem.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno