1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

DAKON DOR 12

Kotle české kvality DAKON z řady DOR zahrnují i teplovodní kotel DOR 12 o výkonu 7 až 13,5 kW. Kotel Dakon DOR 12 s topný výkonem až 35 kW je prvotně určen pro spalování tuhých paliv, primárně hnědého uhlí v ideální velikosti ořech I. Kotel však umožňuje spalování i ostatních tuhých paliv včetně kusového dřeva, dřevěných briket, hnědého a černého uhlí (i větší velikosti než ořech I.) a hnědo či černo uhelných briket.

DAKON DOR 12 emisní třídy 3

DOR 12 splňuje veškeré požadavky směrnice Evropské rady a je tak zařazen do 3. emisní třídy. Bezpečnost kotle zajišťuje stejně jako u ostatních výrobků z řady DOR chladicí smyčka, která reguluje teplotu v kotli, a ta díky ní nemůže přesáhnout 110 stupňů celsia. Teplovodní kotel DOR 12 je nezávislý na elektrické energii protože nepoužívá spalinový ventilátor.

Kotel DAKON s objemem 46 litrů!

Komfortní obsluhu a tedy pohodlné a bezpečné přikládání do kotle zajišťuje velká násypná šachta. Výkon kotle je regulován automatickým regulátorem tahu. DAKON DOR 12 má vysokou účinnost spalování, za což vděčí doplňkovému přívodu vzduchu, který lze měnit pro různé druhy paliv. Teplovodní kotel na tuhá paliva DAKON DOR 12 lze navíc snadno použít jako náhradu starého typu kotle DAKON, protože výrobce dodržuje stále tytéž rozměry připojovacích prvků svých kotlů. Stejně tak je tomu u kotle Dakon Dor 20, Dakon Dor 25 nebo Dakon DOR 32.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno